Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rzucali mięsem w sądzie (wideo)

Utworzony przez piotrus, 10 stycznia 2008 r. o 16:43 Powrót do artykułu
Nie znacie Kogs to Po co wogule sie wypowiadacieee nie rozumiem takich ludzi mogł i nasrac na tej rosprawie co was to obchodzi ... a Frajerem kto jest to jest ale nie kaRol za duzO lidoz nam co go znajaa i kazdy mowie e to ziOmUs jak ktoS nIe wie co to zNaczy frajer to si eniech nie odzywa sprzedaj e z dupy .......... a ta cala niniaa powinna a tak dostac ze sie by gowniar auspokojłaa biedni poszli za takaa Sz*** siedzieć chvieli pomucc a taa dz*** sie teraz cieszYy a Pidni czekaj kIedY mInie to zasrane 15 lat NIESTETY ............... Ni epotzrebny taki wyrokk nie zabili powiNi dosacc Góraa z 7 latek ale tej decyzji my nie zmienimy a was tOo pOwiNo gÓwnO obCHodzić JAkI jest Karoll A woGUlee Sram anw As sMiecIee .. Dla Mnie kaZdyu jest Frajerem co Nie Zna a Co MOwIee ze ktoŚ jest FrajeRemm ŁochY do domuuuuuuuuuuuu wAsi rodice Powini sie Wami wStydziC ze TakliCh swiE$tLikowww WychOwaliiiiiiiii JAk Wyyy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
salat17 napisał:
kondrat nie jest i nigdy nie bedzi frajerem jak ktos ma inne zdanie to niech przyjedzie do radzynia to sie dowie co to jest frajer i jak sie ich dziga nie tak nie robie tylko odrazu zapier***e i jeszcze jak za brata dowim sie kto to pisal takie brednie i rozpier***e was przekonacie sie .on nie jest frajerem jak by byl to by nikt sie go nie bal na bronowicach tatarach i majdanku jak ktos cos ma do mojego brata to ma i do mnie a po za tym takich metalowcow z dlugimi wlosami sie tepi jak zydow jak ktos ma inne zdanie to niech pisze na numer 721144079
popatrz popatrz;-)Nie dość że ma brata frajera to sam również jest frajerem:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie zachowywal sie tak, zeby zyskac sobie przychylnosc chlopcow z celi. Wiadomo, tam tez maja unitrony i polsat odbiera. Jesli nie- szkoda dzieciakow. Tak czy siak nic z nich nie bedzie, tata pewnie pijak, mama sie rozdaje to na kogo ma wyrosnac takie dziecko? Jesli w dodatku nie jest ani ladne, ani inteligentne to nic nie osiagnie. Najgorsze, ze sa tego swiadomi. Ten caly student to tez niezly placek, jesli nie zalozyl im sprawy o grozby karalne. Ma tez 21 lat i powod do ubiegania sie o pozwolenie o bron- co zrobilbym z miejsca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pauLinkaa napisał:
Nie znacie Kogs to Po co wogule sie wypowiadacieee nie rozumiem takich ludzi mogł i nasrac na tej rosprawie co was to obchodzi ... a Frajerem kto jest to jest ale nie kaRol za duzO lidoz nam co go znajaa i kazdy mowie e to ziOmUs jak ktoS nIe wie co to zNaczy frajer to si eniech nie odzywa sprzedaj e z dupy .......... a ta cala niniaa powinna a tak dostac ze sie by gowniar auspokojłaa biedni poszli za takaa Sz*** siedzieć chvieli pomucc a taa dz*** sie teraz cieszYy a Pidni czekaj kIedY mInie to zasrane 15 lat NIESTETY ............... Ni epotzrebny taki wyrokk nie zabili powiNi dosacc Góraa z 7 latek ale tej decyzji my nie zmienimy a was tOo pOwiNo gÓwnO obCHodzić JAkI jest Karoll A woGUlee Sram anw As sMiecIee .. Dla Mnie kaZdyu jest Frajerem co Nie Zna a Co MOwIee ze ktoŚ jest FrajeRemm ŁochY do domuuuuuuuuuuuu wAsi rodice Powini sie Wami wStydziC ze TakliCh swiE$tLikowww WychOwaliiiiiiiii JAk Wyyy
Powiem tak Twoja wypowiedz i tok myślenia świadczy o tym że jesteś takim samym patologiem jak tych dwóch degeneratów społecznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
popatrz popatrz;-)Nie dość że ma brata frajera to sam również jest frajerem:-)
ooo i tutaj też widzę kolejnego degenerata i powiedz mi co osiągniesz tym ze kogoś jak to napisałeś zap**** ???Po prostu jesteś aż żałosny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
salat17 napisał:
wy je***e ku*** z lublina powybijam wszystkich po koleji ku*** to byl moj brat cioteczny zajebie was sku***syny wpadne do lublina i was porozpier***am
dawaj je***a ku*** na kaline, zobaczymy czy jestes taki mocny frajerze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAGDA BRONOWICE napisał:
ZEBY CIEBIE NIKT W d*** NIE WYRUCHAL I PACZ NA SLOWA KTORE PISZESZ BO TAK ZWRACAC SIE DO DZIEWCZYNY TO NIE KULTURALNIE WIEC JESTES TAKI CWANIAK NA NA FORUM CIEKAWE JAK BYS JEJ TO W TWARZ POWIEDZIAL PEWNIE BY CIE W TWARZ UDERZYLA CIEKAWE CO BYS ZROBIL ZACHOWAL SIE JAK MEZCZYZNA I NASTAWIL DRUGI POLICZEK CZY JAK CIOTA I UDERZYL DZIEWCZYNE
ZAJEBAL BYM ku***E W RYJA Z BUTA AZ BY JEJ WSZYSTKIE ZEBY POWYPADALY, JAK NIE ZA PIERWSZYM RAZEM TO POPRAWKA, POTEM KOPA W PIZDE TAK ZEBY PRZY NAJBLIZSZYM SZCZANIU PLAKALA A NA KONIEC W ROWA ZEBY NIE MOGLA USIASC PRZEZ TYDZIEN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam sobie to wszystko i tak sobie myśle... degeneraci.. oni maja stracone zycie nigdy nie beda pracowac i miec rodzin zawsze beda menelami a az w koncu spotka ich taki los jaki zgotowali studentowi... a co do Dziewczyny konrada... no cóz poraził mnie fakt że sa jeszcze tak bezdennie głupie i proste osoby.. otwórz oczy dziewucho odetnij sie od tych bandziorów.. może cos jeszcze z ciebie bedzie choc w to wątpie.. skonczysz na kasie w tesco i cie okantuja bo pewnie liczyc tez nie umiesz... gówniaro smarkata.. dorosnij mała suko... i przsyjedz do mnie do bydgoszczy najeb mi . przslij konrada i kolege czekam pa hahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gnij w pudle je***bana ofermo. W kamieniołomach powinieneś pracować. A te wszystkie durne "laseczki" małoletnie to powinien pudzian wydymać. wsadzić im drewniany pal w d*** albo cos. DO NAUKI ście***rwa głupie. Módl sie typie żeby cie nie wypuścili zanim stad wyjade bo na felinie sie śmieciu nie pokazuj,ani ty ani te twoje małoletnie dziweczki:/ walić sędzie że taki niski wyrok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
salat17 napisał:
kondrat nie jest i nigdy nie bedzi frajerem jak ktos ma inne zdanie to niech przyjedzie do radzynia to sie dowie co to jest frajer i jak sie ich dziga nie tak nie robie tylko odrazu zapier***e i jeszcze jak za brata dowim sie kto to pisal takie brednie i rozpier***e was przekonacie sie .on nie jest frajerem jak by byl to by nikt sie go nie bal na bronowicach tatarach i majdanku jak ktos cos ma do mojego brata to ma i do mnie a po za tym takich metalowcow z dlugimi wlosami sie tepi jak zydow jak ktos ma inne zdanie to niech pisze na numer 721144079
CO na bronowice frajerze? na bronxie nie ma frajerów więc nie podpinaj się po bronki bo w pape dostaniesz. Kto ty w ogole jestes? myslisz ze jak se napiszesz ze bac sie bo bronowice tatary ojoj....to wszyscy sie beda bali? od 25 lat mieszkam na bronowicach ,czesto przesoiaduje z kumplami na lawce, sa czasem bojki,ale to wszystko:/ i zadnej mendy tutaj nie znamy. A w radzyniu mieszkaja wieśniaki czereśniaku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyna konrada napisał:
ty szma*** zamknij to dupsk* ja nie bede o nic zebrac bo mam tyle pieniedzy ze to ja tobie moge dac na denaturat akurat tak sie sklada ze sary mi nie brakuje a ty jak taka mocna jestes na forum to dawaj sie ustawimy... anonimowo to kazdy moze powiedziec co chce ciekawe czy bys byla taka madra jakby przyszlo ci to w oczy powiedziec... nie wiesz jak bylo akurat konrad z pawlem staneli w obronie tej dziwki olki ktora to wszystko zaczela a ten studencik sie do niej sprul potem i oni ja bronili... fakt ich blad bo kołtunow sie nie broni ale zawsze staja po stronie kobiety.. a ty nic nie wiesz a sie wypowiadasz po co??? myslisz ze fajna jestes... hahahahaha
Szmatą ,to Ty jesteś ,bo zadajesz się z takim dnem społecznym. Wiadomo , że nie musisz żebrać ,bo pieniądze masz zapewne z okradania ludzi,albo zarabianiu na d..pie. Uczciwą pracą nie zostały zarobione. Nie bądż taki(ka) pewna siebie i taka chętna na ustawianie ,bo możesz się przeliczyć. Wiedz ,że są mocniejsi od ciebie i tej całej bandy kreatur ,jaką i ty reprezentujesz. Jeszcze coś-twoi kumple nie stają po stronie kobiet,ale takich samych szmat ,jak ty,bo muszą wam czymś zaimponować ,żeby d..py dostać. Prawda SPLUWACZKO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
salat17 napisał:
wy je***e ku*** z lublina powybijam wszystkich po koleji ku*** to byl moj brat cioteczny zajebie was sku***syny wpadne do lublina i was porozpier***am
Wpadnij i porozp....dalaj wszystkich i naraz ,bo gorzej bedzie ,jak ktoś roz...doli takiego śmiecia ,jak ty ,a za człowieka odpowie DURNY PALANCIE.Taki mocny jesteś tylko w gębie BOHATERZE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='24.07.2008, 23:04' post='38283'] Wpadnij i porozp....dalaj wszystkich i naraz ,bo gorzej bedzie ,jak ktoś roz...doli takiego śmiecia ,jak ty ,a za człowieka odpowie DURNY PALANCIE.Taki mocny jesteś tylko w gębie BOHATERZE. [/q Widzę ,że jako pierwszy wystawiłeś go na straty ,,braciszku" cyt.,,to BYŁ mój brat cioteczny".Czy to znaczy ,że już nim nie jest? Oby twoje słowa się spełniły i dostał czapę ,a za nim pozostałe chwasty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temat wygasł a szkoda bo problem meneli pozostał i nadal jest aktualnym. Właśnie dlatego jestem zwolennikiem tezy, że każdy i w sposób dowolny powinien mieć mozliwość obrony przed atakiem takich bandytów. Dlatego dostęp do broni powinien być powszechny aczkolwiek kontrolowany. Menel przed atakiem na przechodnia wiedział by, że ten po prostu może mu łeb odstrzelić i tyle. Wzorce postępowania są ale nasze prawo nie nadąża za życiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrwać chwastów! Po co do pierdla wsadzać takie gówno? Pętla na szyje i zapadka! Z gówna bata nie ukręcisz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zdruzgotany... jak mozna w taki sposob postapic jak Ci 2 nastolatkowie... Jak mozna ich bronic... "dobre chłopaki" no tylko czasami kogoś staraja sie zabic.... Staneli w obronie , bo pewno tamta dziewczynka napastowała go , to powiedzial jej zeby sie "odpier.." to oni musieli przeciez nabic go. Ale oni chyba to z domu wyniesli ... widac to po wypowiedzi jednej z matek => z ktorej to wynika ze no przeciez zyje to jest ok, suma sumarum druga tez nie jest lepsza , bo sadzi ze no biedacy beda teraz cierpiec bardziej niz tamten student. No tutaj wypowiedz jego dziewczyny ... skonczyła liceum... taaaak... napewno. Zatrwazajacy poziom elowencji ... "brechtam sie hahahahha", no ale niestety nic poza narzekaniem czlowiek nie jest w stanie zrobic Paru forumowiczow juz zauwazyło ze ten konrad caly to chudzina taka , jestem pewien ze sam nie startowalby do studenta 23 letniego , dobrze zbudowanego . Nie no ale jezeli jest ich paru , maja noze to daaawaaaaj. No ale przeciez nie ma co pisac bo juz zostało to stwierdzone "dobre chłopaki" Takie slowa do sądu ?.... po prostu nie wiem jak to skomentowac nawet , nie moglem uwierzyc po prostu. Wielki "grypsujacy" , nie raz nie dwa sie ogladalo , jak naprawde zatwardziali przestepcy , jacys gangsterzy byli sadzeni i godnie potrafili przyjac wyrok. No ale takie slowa? suma sumarum zmieszal z błotem tylko siebie No i jeszcze jakis jego kuzyn sie wypowiada , mowi ze z radzynia... ja tez jestem z radzynia.... no i naprawde przepraszam za niego, za jego wypowiedzi , nie oceniajcie naszego pieknego miasteczka po takim zerze pozdrawiam wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich komentujących,zarówno tych co piszą tylko by zaistnieć medialnie choć przez moment jak i tych którzy wiedzą co piszą i mają świadomość wagi i odpowiedzialności za swoje słowa. Nie jestem zainteresowany tym kto i co będzie sądził o moim poście ponieważ nie mam zamiaru wdawać się w zbędne polemiki. Sprawa Pana Konrada jest mi doskonale znana zarówno od strony oficjalnej (media) jak i od faktycznej w tym też zakulisowej.Ludzi myślących i znających prawo zastanawia pewnie mnogość nazwijmy to niedociągnięć proceduralnych oraz pomijanie niewygodnych dla poszkodowanego okoliczności.Cały ten proces nadaje sie jedynie do ponownego rozpatrzenia bo moim zdaniem Temida w tym konkretnym przypadku jest aż nazbyt ślepa i stronnicza.Kolejnym przykrym elementem jest naruszanie dóbr osobistych osób zwiazanych ze sprawą jak i ich bliskich.Mam tu na względzie to co zostało powypisywane o narzeczonej Pana Konrada Nowackiego i o jego rodzicielce.Z racji wykonywanego zawodu mam zamiar dochodzić w imieniu pokrzywdzonych zadość uczynienia na drodze sądowej.Oczywistym jest że i media nie pozostają tytaj bez winy a co za tym idzie przepraszać będą.Internet w brew pozorom nie jest anonimowy więc sprawiedliwości stanie się zadość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paragraf napisał:
Witam wszystkich komentujących,zarówno tych co piszą tylko by zaistnieć medialnie choć przez moment jak i tych którzy wiedzą co piszą i mają świadomość wagi i odpowiedzialności za swoje słowa. Nie jestem zainteresowany tym kto i co będzie sądził o moim poście ponieważ nie mam zamiaru wdawać się w zbędne polemiki. Sprawa Pana Konrada jest mi doskonale znana zarówno od strony oficjalnej (media) jak i od faktycznej w tym też zakulisowej.Ludzi myślących i znających prawo zastanawia pewnie mnogość nazwijmy to niedociągnięć proceduralnych oraz pomijanie niewygodnych dla poszkodowanego okoliczności.Cały ten proces nadaje sie jedynie do ponownego rozpatrzenia bo moim zdaniem Temida w tym konkretnym przypadku jest aż nazbyt ślepa i stronnicza.Kolejnym przykrym elementem jest naruszanie dóbr osobistych osób zwiazanych ze sprawą jak i ich bliskich.Mam tu na względzie to co zostało powypisywane o narzeczonej Pana Konrada Nowackiego i o jego rodzicielce.Z racji wykonywanego zawodu mam zamiar dochodzić w imieniu pokrzywdzonych zadość uczynienia na drodze sądowej.Oczywistym jest że i media nie pozostają tytaj bez winy a co za tym idzie przepraszać będą.Internet w brew pozorom nie jest anonimowy więc sprawiedliwości stanie się zadość.
CO?! no nie wierze.... Prosze zajac sie faktycznym wykonywaniem zawodu a nie pisac takie dyrdymały. Media beda przepraszac? za to ze pokazali jego zachowanie godne zwierzecia ? beda przepraszac za to ze pokazywaly jak bluchał w sądzie ? ludzie beda załowali bo powiedzieli co mysla o jego kobiecie tutaj po bezposrednim obrazeniu przez nia ? a tamten student ... niewygodne okolicznosci ?! pewnie podszedł do tych 2 apsztyfikantow i przerwał im lekture poezji w autobusie i zaczał ich bic bo nie mieli telefonow zeby mu oddac , a nastepujaco sam 5 razy przewrocił sie na swoj noz a oni ze tam byli to wiadomo, nie wlasciwe miejsce i czas.... Po prostu nie wierze jak ktos moze uwazac ze ten k.n. jest poszkodowany... no rece opadaja.... a jakby to było Pana dziecko ? jakby to Pana syna tak potraktował nozem ? albo jakby to byla Panska rodzina .... no nie wiem... bezczelnosc ludzka nie zna granic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten ŚMIEĆ już NIGDY nie powinien wyjść na wolność, a co dopiero dotać tak śmiechu warty wyrok ! To kpina i śmiech na sali, a nie wymiar sprawiedliwości !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ozyrys napisał:
Wyrwać chwastów! Po co do pierdla wsadzać takie gówno? Pętla na szyje i zapadka! Z gówna bata nie ukręcisz!
Popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...